Blomlåda

Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

BLOMLÅDA, 1800-talets andra hälft, fanér i rot, svärtat trä, handtag, kulfötter och lister i mässing, höjd ca 21, 46x25,5 cm

Smärre skador

367219

2016-03-09