Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
BLOMLÅDA, 1800-talets andra hälft, fanér i rot, svärtat trä, handtag, kulfötter och lister i mässing, höjd ca 21, 46x25,5 cm
Smärre skador
367219
2016-03-09