Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BORDSLAMPA, s.k. bouilottelampa, 1800-tal, Frankrike, 3-armad, förgylld brons med genombruten dekor, skärm i bemålad plåt, höj- sänkbar, toppbeslag i form av lagerkrans, höjd ca 64 cm
367237
2016-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här