Armbandsur Omega Constellation
Klubbat för:
44 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 18 k guld, Constellation, 1960-tal, automatic cronometer officially certified, guldfärgad pie-panurtavla, datum, plexiglas, verknr: 24319222, boettnr: 168.010/11, cal: 564, 24 jewels, originalarmband i 18 k guld, viklås, diameter 34 mm, total vikt 109 g
Glas med repor
367244
2016-03-09