Armbandsur Omega Constellation

Klubbat för:

44 000 SEK

Arviointi

30 000 SEK

Kuvaus

OMEGA, armbandsur, 18 k guld, Constellation, 1960-tal, automatic cronometer officially certified, guldfärgad pie-panurtavla, datum, plexiglas, verknr: 24319222, boettnr: 168.010/11, cal: 564, 24 jewels, originalarmband i 18 k guld, viklås, diameter 34 mm, total vikt 109 g

Kuntoraportti

Glas med repor

367244

Päivämäärä:

2016-03-09