Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, patinerad och förgylld brons, trepassfot, höjd inklusive skärm ca 74,5 cm

Ett ben med skador/bucklor, senare skärmar

367254

2016-03-09