Golvlampa 1950/60-tal

Golvlampa 1950/60-tal
Golvlampa 1950/60-tal
Golvlampa 1950/60-tal
Golvlampa 1950/60-tal
Golvlampa 1950/60-tal
Golvlampa 1950/60-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, 1950/60-tal, signerad Mi ?, troligen Marian Zawadsky, Tilgmans, polykromt glaserad med dekor av bl.a. råddjur, höjd med skärm 120 cm

Lampsockel med skadad fästring

367276

2016-03-09