Stol Louis XVI-stil,
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL, 1900-tal, Louis XVI-stil, klädsel i tyg "Max ja horitz", design Maija Isola för Marimekko 1971, förgylld, träskuren delvis genombruten dekor av bl a fleuroner och pärlbård, sitthöjd ca 44 cm
367283
2016-03-09