Charlotte Ågård oljemålning

Charlotte Ågård oljemålning
Charlotte Ågård oljemålning
Charlotte Ågård oljemålning
Charlotte Ågård oljemålning
Charlotte Ågård oljemålning
Charlotte Ågård oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHARLOTTE ÅGÅRD (samtida): Kvinnofigur i solglasögon, monogramsignerad Å, olja på duk, 55x46 cm
PROVENIENS: Färg och Form

367294

2016-03-09