Lockstop i silver

Lockstop i silver
Lockstop i silver
Lockstop i silver
Lockstop i silver
Lockstop i silver
Lockstop i silver
Lockstop i silver
Lockstop i silver
Lockstop i silver
Lockstop i silver
Lockstop i silver
Lockstop i silver
Lockstop i silver
Lockstop i silver

Klubbat för:

12 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

LOCKSTOP, silver, 1800-talets slut, stämplat David Andersen, Norge, svenska importstämplar, claw and ball-fötter, lockknopp i form av tomte med sejdel, höjd inklusive lockknopp ca 29 cm, vikt ca 1360 g

Zustandsbeschreibung

Med gåvogravyr

367295

2016-03-09