Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL MÅRTENS (född 1956): Tärna, sigillstämplad, signerad och numrerad 12/175, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 31x46 cm
367303
2016-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här