Karl Mårtens Tärna

Karl Mårtens Tärna
Karl Mårtens Tärna

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): Tärna, sigillstämplad, signerad och numrerad 12/175, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 31x46 cm

367303

2016-03-09