Torsten Renqvist oljemålning

Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007), Liten molnbild, signerad TR samt på spännramen Torsten Renqvist -57, olja på pannå, 20,5 x 26,5 cm

367304

2016-03-20