Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HARALD SALLBERG (1895-1963): (2), etsningar, varav 1 signerad och numrerad 21/310, 22,5x21 resp 21x28 cm
gulnader
367306
2016-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här