Olle Nyman färglitografi

Olle Nyman färglitografi
Olle Nyman färglitografi
Olle Nyman färglitografi
Olle Nyman färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999): (2), "Mater Matuta Fri cop efter Etruskisk skulp", 2 färglitografier, signerad Olle Nyman -80, 97/100 resp 99/100, ca 62 x 44 cm

367308

2016-03-09