Ryamatta Berit Koenig

Ryamatta Berit Koenig
Ryamatta Berit Koenig
Ryamatta Berit Koenig
Ryamatta Berit Koenig
Ryamatta Berit Koenig
Ryamatta Berit Koenig
Ryamatta Berit Koenig
Ryamatta Berit Koenig
Ryamatta Berit Koenig
Ryamatta Berit Koenig
Ryamatta Berit Koenig
Ryamatta Berit Koenig

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERIT KOENIG, matta, rya, Svensk Hemslöjd 1960/70-tal, signerad BK SH, 210x142 cm

367313

2016-03-20