Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÖRNINGSKISTA, 17/1800-tal, furu, smidesbeslag, höjd 24, 42x29 cm
Originallås löst, nyckel saknas, skador
367314
2016-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här