Förningskista 17/1800-tal

Förningskista 17/1800-tal
Förningskista 17/1800-tal
Förningskista 17/1800-tal
Förningskista 17/1800-tal
Förningskista 17/1800-tal
Förningskista 17/1800-tal
Förningskista 17/1800-tal
Förningskista 17/1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÖRNINGSKISTA, 17/1800-tal, furu, smidesbeslag, höjd 24, 42x29 cm

Originallås löst, nyckel saknas, skador

367314

2016-03-20