Valdimir Velickovic
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
VLADIMIR VELICKOVIC (född 1935): Elements A (Figure IX), signerad och daterad 1979, färglitografi, 74x107 cm
Kuntoraportti
367320
Päivämäärä:
2016-03-09