Valdimir Velickovic

Valdimir Velickovic
Valdimir Velickovic

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

VLADIMIR VELICKOVIC (född 1935): Elements A (Figure IX), signerad och daterad 1979, färglitografi, 74x107 cm

Kuntoraportti

367320

Päivämäärä:

2016-03-09