Stolar sengustavianska
2016-03-09
367329
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOLAR, 2 st., snarlika, sengustavianska, träskuren dekor med tandsknitt, svartmålade med förgylld dekor, ryggen med lotusspjälor, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, smärre sprickor