Oljemålning med fjordlandskap
2016-03-10
367334
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fjordlandskap, signerad B. Felgenberg, olja på duk, ca 74x58 cm