Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, klädda i olivgrön plysch, med ben och armstöd i teak, sitthöjd ca 38 m

Ena sittkudden med torr stoppning, smärre slitage

367351

2016-03-10