Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, klädda i olivgrön plysch, med ben och armstöd i teak, sitthöjd ca 38 m
Ena sittkudden med torr stoppning, smärre slitage
367351
2016-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här