Uno Vallman oljemålning
2016-03-10
367355
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Blomsterstilleben, signerad Uno Vallman, olja på duk, 48x40 cm