Sengustaviansk baljfåtölj

Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BALJFÅTÖLJ, sengustaviansk, skuren dekor, bladhölster, hörnfleuronger
Proveniens: Konstnären Erik Jerken

Smärre skador

367356

2016-03-10