LENNART JIRLOW, "I kvarteret", litografi, 237/385
2016-03-10
367359
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936), "Lunch i trädgården", signerad L. Jirlow, färglitografi, ca 47x65 cm
Något gulnad