LENNART JIRLOW, "I kvarteret", litografi, 237/385

LENNART JIRLOW,
LENNART JIRLOW,

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936), "Lunch i trädgården", signerad L. Jirlow, färglitografi, ca 47x65 cm

Något gulnad

367359

2016-03-10