Roj Friberg färglitografi

Roj Friberg färglitografi
Roj Friberg färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROJ FRIBERG (född 1934): Noshörning vid grotta, monogramsignerad och daterad R f -74, 85/200, litografi, 44x56 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

367429

2016-03-15