Urverk äldre

Urverk äldre
Urverk äldre
Urverk äldre
Urverk äldre
Urverk äldre
Urverk äldre
Urverk äldre
Urverk äldre

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

URVERK, 32 st, 1800/1900-tal, bl a Tärnan, Zenith, Millionär, runda, fyrkantiga, diameter ca 16-23 mm

Smärre ytskador

367459

2016-03-10