Lokomobil

Lokomobil
Lokomobil
Lokomobil
Lokomobil
Lokomobil
Lokomobil
Lokomobil
Lokomobil
Lokomobil
Lokomobil
Lokomobil
Lokomobil
Lokomobil
Lokomobil

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LOKOMOBIL, 1900-talets början, 2 st liggande cylindrar, försedd med vissla, manometer, vattenståndsrör, mm, bemålad metall med detaljer delvis i mässing, monterad stående i glasad monter, lokomobilens höjd ca 47,5, längd ca 48 cm

Funktioner ej provade, bruksslitage

367466

2016-03-10