Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
GÉRARD BOUVIER (född 1942), Don Quixote, signerad och daterad Bouvier 1988, metall - svetsade nysilverbestick, höjd 30 cm, längd 32 cm
Zustandsbeschreibung
367479
2016-03-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner