Gérard Bouvier metallskulptur

Gérard Bouvier metallskulptur
Gérard Bouvier metallskulptur
Gérard Bouvier metallskulptur
Gérard Bouvier metallskulptur
Gérard Bouvier metallskulptur
Gérard Bouvier metallskulptur

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

GÉRARD BOUVIER (född 1942), Don Quixote, signerad och daterad Bouvier 1988, metall - svetsade nysilverbestick, höjd 30 cm, längd 32 cm

Zustandsbeschreibung

367479

2016-03-14