Leo Holmgren skulptur

Leo Holmgren skulptur
Leo Holmgren skulptur
Leo Holmgren skulptur
Leo Holmgren skulptur
Leo Holmgren skulptur
Leo Holmgren skulptur

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

LEO HOLMGREN (1904-1990): skulptur, solbadande ynglimngar, signerad och daterad Leo Holmgren 1967-75, gips, höjd 66, längd 48 cm

En arm med spricka

367480

2016-03-10