Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
LEO HOLMGREN (1904-1990): skulptur, solbadande ynglimngar, signerad och daterad Leo Holmgren 1967-75, gips, höjd 66, längd 48 cm
En arm med spricka
367480
2016-03-10