Gökur 1800-tal

Gökur 1800-tal
Gökur 1800-tal
Gökur 1800-tal
Gökur 1800-tal
Gökur 1800-tal
Gökur 1800-tal
Gökur 1800-tal
Gökur 1800-tal
Gökur 1800-tal
Gökur 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GÖKUR, 1800-talets slut, svartmålat med bronserad dekor, höjd ca 44 cm

Slitage

367500

2016-03-10