Figurin art deco

Figurin art deco
Figurin art deco
Figurin art deco
Figurin art deco
Figurin art deco
Figurin art deco
Figurin art deco
Figurin art deco

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN / VAS, 1930/40-tal, förgylld brons med beninläggningar, på porslins postament märkt Meissen, höjd 31 cm

367505

2016-03-10