Selva skrivbord och stol

Selva skrivbord och stol
Selva skrivbord och stol
Selva skrivbord och stol
Selva skrivbord och stol
Selva skrivbord och stol
Selva skrivbord och stol
Selva skrivbord och stol
Selva skrivbord och stol

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SELVA, skrivbord och stol, 1900-talets andra hälft, mahogny, brickmärkt, skrivbord med 5 lådor, beslag i brons, stol med svängd rygg och stoppad textil klädsel, skrivbordet höjd ca 81,5 längd 111 samt djup 54 cm, stolen höjd 99 cm, sitthöjd 48 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

367512

2016-03-11