Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNGSTOL, 1900-talets början, Thonet, kallstämplad Made in Poland, svartlackerad,rottingrygg och sits
Bruksslitage
367513
2016-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här