Poudreuse Frankrike

Poudreuse Frankrike
Poudreuse Frankrike
Poudreuse Frankrike
Poudreuse Frankrike
Poudreuse Frankrike
Poudreuse Frankrike
Poudreuse Frankrike
Poudreuse Frankrike
Poudreuse Frankrike
Poudreuse Frankrike
Poudreuse Frankrike
Poudreuse Frankrike

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POUDREUSE, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, med intarsia, lådor i sargen, utdragbar skiva, fällbar spegel, höjd 76, 80 x 46 cm, nyckel finns

Bruksslitage

367516

2016-03-10