nadezda Strltsova
2016-03-10
367523
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad, olja på duk, 62x50 cm