Sascha Bolin oljemålning

Sascha Bolin oljemålning
Sascha Bolin oljemålning
Sascha Bolin oljemålning
Sascha Bolin oljemålning
Sascha Bolin oljemålning
Sascha Bolin oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALEXANDER SASCHA BOLIN (1889-1967), Uppsala slott med Sturevalvet, signerad Sascha Bolin och daterad 1967, olja på duk, 38 x 46 cm

367546

2016-03-10