Matgrupp
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor, 6 stolar, bordets höjd 73, 140x10, total längd 250, stolarnas sitthöjd ca 43 cm
Ytskador på skivan
367556
2016-03-10