Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor, 6 stolar, bordets höjd 73, 140x10, total längd 250, stolarnas sitthöjd ca 43 cm

Ytskador på skivan

367556

2016-03-10