Kinesiska erotiska akvareller

Kinesiska erotiska akvareller
Kinesiska erotiska akvareller
Kinesiska erotiska akvareller
Kinesiska erotiska akvareller
Kinesiska erotiska akvareller
Kinesiska erotiska akvareller
Kinesiska erotiska akvareller
Kinesiska erotiska akvareller

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOK, Kina, 1900-tal, erotiska bilder, 8 akvareller på siden ca 21,5x21,5cm vardera, ripsband ca 28x26 cm

367561

2016-03-12