Soffbord
2016-03-11
367620
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SOFFBORD, s.k. butlers tray, mahogny, ca 50, utfällt 91x65 cm
Slitage, skador, brännmärken