Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOFFBORD, s.k. butlers tray, mahogny, ca 50, utfällt 91x65 cm

Slitage, skador, brännmärken

367620

2016-03-11