Sameknivar

Sameknivar
Sameknivar
Sameknivar
Sameknivar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SAMEKNIVAR, 5 st, varav 3 signerade HL, längd 10-24 cm

Minsta med skador i fodral

367625

2016-03-11