Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, England, mahogny, klaffar på långsidorna, plakettmärkt "Nordiska Kompaniet", höjd 44, 149 x 89 cm
Bruksslitage repor och märken
367629
2016-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här