Serveringsvagn med gallerkant

Serveringsvagn med gallerkant
Serveringsvagn med gallerkant
Serveringsvagn med gallerkant
Serveringsvagn med gallerkant
Serveringsvagn med gallerkant
Serveringsvagn med gallerkant
Serveringsvagn med gallerkant
Serveringsvagn med gallerkant

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, hyllplan i laminat med fanér, mässingslist med genombruten dekor, svarvade ben i betsat trä, höjd ca 76, 91x50 cm

Bruksslitage

367654

2016-03-11