Simeon Öquist

Simeon Öquist
Simeon Öquist
Simeon Öquist
Simeon Öquist
Simeon Öquist
Simeon Öquist

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIMEON ÖQUIST (1868-1955): Modell, signerad o daterad 1905, olja på duk, 62x34 cm

Smärre färgbortfall, krackelyr

367663

2016-03-11