Harald Kihle

Harald Kihle
Harald Kihle
Harald Kihle
Harald Kihle

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD KIHLE (1905-1997): Timmersläp, signerad Harald Kihle 1951, 162/290, färglitografi, 47x55 cm

Något gulnad

367708

2016-03-11