Väggplafond Daum

Väggplafond Daum
Väggplafond Daum
Väggplafond Daum
Väggplafond Daum
Väggplafond Daum
Väggplafond Daum
Väggplafond Daum
Väggplafond Daum

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DAUM, väggplafond, Frankrike, märkt Daum Nancy samt lothringenkors, polykrom glasmassa överfång, höjd 11,5, 35,5 x 17 cm
PROVENIENS: Sonet, Lidingö

Slitage

367722

2016-03-11