James Hume Nesbit målning
2016-03-11
367727
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAMES HUME NESBIT, målning figurer i landskap i månsken, olja på duk (möjligen dubblerad) signerad och daterad 1897, dagermått ca 46,5 x 62 cm