Saltkar peppar-saltströare

Saltkar peppar-saltströare
Saltkar peppar-saltströare
Saltkar peppar-saltströare
Saltkar peppar-saltströare
Saltkar peppar-saltströare
Saltkar peppar-saltströare

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTKAR, PEPPAR- och SALTSTRÖARE, SALTSKED, PILLERDOSA, silver, 18/1900-tal, vikt ca 180 g

Slitage, gravyr

367761

2016-03-11