Francica Lindberg
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FRANCISCA LINDBERG (samtida): Vårblommor, Havsmotiv, signerad, olja på duk, 27x25 resp. 22x27 cm
Kuntoraportti
367762
Päivämäärä:
2016-03-11