Francica Lindberg

Francica Lindberg
Francica Lindberg
Francica Lindberg
Francica Lindberg
Francica Lindberg
Francica Lindberg
Francica Lindberg
Francica Lindberg
Francica Lindberg
Francica Lindberg
Francica Lindberg
Francica Lindberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

FRANCISCA LINDBERG (samtida): Vårblommor, Havsmotiv, signerad, olja på duk, 27x25 resp. 22x27 cm

Kuntoraportti

367762

Päivämäärä:

2016-03-11