Lemania herrambandsur
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEMANIA, herrambandsur, boett i gulddoublé, automatic, 1960-tal, 21 rubis, vit urtavla, siffror/timmarkeringar i gulmetall, subsekund, datum, skinnarmband
Bruksslitage, ej funktionstestat
367768
2016-03-11