Lemania herrambandsur

Lemania herrambandsur
Lemania herrambandsur
Lemania herrambandsur
Lemania herrambandsur
Lemania herrambandsur
Lemania herrambandsur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEMANIA, herrambandsur, boett i gulddoublé, automatic, 1960-tal, 21 rubis, vit urtavla, siffror/timmarkeringar i gulmetall, subsekund, datum, skinnarmband

Bruksslitage, ej funktionstestat

367768

2016-03-11